Telephelyi intézményi csoportok

Napocska csoport

Szeretetteljes, családias légkörben várjuk a kisgyermekeket a Napocska csoportban, ahol nagyon fontos szerepet kap a szeretet, az elfogadás, a játékosság, a humor, de nem utolsó sorban a következetesség.

A gyerekek fejlődésének az alapja a mozgás és a szabad játék, mely a kisgyermekkor legfontosabb és legfejlesztőbb tevékenysége. Ezért csoportunkban fő feladatunk a szabad játék feltételeinek biztosítása, hiszen a gyermekek a világból szerzett tapasztalataikat a játékon keresztül tudják igazán feldolgozni.

Az érzelmi biztonság megteremtésére nagy figyelmet fordítunk: a szeretet, a simogatás, az őszinte beszélgetések csodákra képesek, általa megnyílnak a gyerekek, elmesélik örömüket, bánatukat.

Ingergazdag környezettel, motivációkkal igyekszünk felkelteni a gyermeki kíváncsiságot, tudásvágyat.

A kisgyermekek fejlesztését szolgáló tevékenységformákat az évszakok, ünnepek, jeles napok, illetve a négy őselem (tűz, víz, föld, levegő) köré csoportosítjuk, ezen belül egy-egy téma sokrétű feldolgozása a cél. Ehhez kapcsolódnak a mesék, versek, dalos játékok, a külső világ tevékeny megismerése, a rajzolás, festés, barkácsolás, matematikai játékok.

Támogatjuk az egyes gyermekek önálló próbálkozásait, felfedezéseit, alkotó tevékenységet, tapasztalatszerzést.

Olyan gyermekeket szeretnénk nevelni, akik a mai világban megállják helyüket egészséges életvitelükkel, értelmi képességeikkel, kreativitásukkal, szépérzékükkel, jóságukkal, tudnak szeretetet adni és kapni.

Szeretettel várunk a Napocska csoportban!

Budainé Horváth Rita - óvodapedagógus

Jagadicsné Tölgyes Anita - pedagógiai asszisztens

Fodróczyné Fersli Valéria - dajka

Bezerédj Amália Óvoda és Bölcsőde
9444 Fertőszentmiklós, Rákóczi Ferenc u. 70.

Intézményvezető: Kebeleiné Németh Magdolna

Telefon:
+36 99 544 170

ovoda2@fertoszentmiklos.hu

Nyitvatartás:
Hétfőtől péntekig:

Fenntartó: Fertőszentmiklós Város Önkormányzata
9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 19.
99/544-510

"Fertőszentmiklósi Óvodásokért" Alapítvány
Bankszámlaszám: 10918001-0000031-45060003
Adószám: 18530485-1-08

Intézményi védőnő: Kovácsné Kollár Katalin
Gyermekorvos: Dr. Badicu Ágnes

Gyermekjogi képviselő (Győr-Moson-Sopron Megye): Pál Andrea
20/489-9582

Család- és Gyermekjóléti Szolgálat:
9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 20-21.
99/544-511