Étkezés

Étkezési térítési díjak befizetésének határideje: tárgyhót követő hónap 15. napja . A fizetés mindig utólag, a tényleges étkezési napok alapján történik.
2020. október 1-jétől - a pandémiára való tekintettel - átutalási számlát állítunk ki az étkezési térítési díjakról és a bölcsődei gondozási díjról. Fizetési határidő adott hónap 15. napja. A fizetés történhet a számlához mellékelt csekken, illetve banki átutalással (közleményben gyermek neve, számla sorszáma megadásával).

2022. október 1-jétől bankkártyás fizetésre is lehetőség nyílik. Bizonyára vannak, akik már a kommunális adó befizetésekor is éltek ezzel a lehetőséggel. Ennek menete ugyanolyan egyszerű, mint pl. egy webáruházból történő vásárlás. Két feltételnek kell hozzá megfelelni: a befizetőnek ügyfélkapu regisztrációval és bankkártyával kell rendelkeznie. Amennyiben szeretnék ezt a fizetési módozatot választani, azonban még nincs ügyfélkapu belépési lehetőségük, személyesen a Kormányhivatalokban ill. online a https://ugyfelkapu.gov.hu/regisztracio linken regisztrálhatnak. Kérjük, részesítsék előnyben a bankkártyás fizetést, hiszen ez sem Önöknek, sem az intézménynek nem jár semmilyen költséggel.

számla-befizetés-útmutató-efer-pdf

Ha a gyermekétkeztetést betegség vagy egyéb ok miatt a gyermek nem veszi igénybe, a szülőnek/ kötelezettnek be kell jelentenie a bölcsődébe, óvodába, iskolába még aznap:
a távolmaradást és annak várható időtartamát, valamint
a távolmaradásra okot adó körülmény megszűnését és azt, hogy a gyermek mikor veszi igénybe újból a gyermekétkeztetést.
Fenti esetekben kérjük, hogy a 99/544-170-es telefonszámon szíveskedjenek a távollétet bejelenteni!
Következő napi étkezés lemondását 10.00-ig áll módunkban elfogadni, diétás étkezők esetében 8.30-ig.
Előre látható, nem betegség miatti hiányzást az óvónéniknek is szíveskedjenek szóban jelezni!
Az aktuális heti étlapot az alábbi linken tekinthetik meg a főzőkonyha honlapján: http://eatrend.hu/etlapjaink/

Fertőszentmiklósi Bezerédj Amália
Óvoda és Bölcsőde
9444 Fertőszentmiklós, Rákóczi Ferenc u. 70.

Főigazgató: Wágnerné Vörösházi Szilvia

Telefon:
+36 99 544 170

ovoda2@fertoszentmiklos.hu

Nyitvatartás példa:
Hétfőtől péntekig:

Fenntartó: Fertőszentmiklós Város Önkormányzata
9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 10.
99/544-510

"Fertőszentmiklósi Óvodásokért" Alapítvány
Bankszámlaszám: 10918001-00000031-45060003
Adószám: 18530485-1-08

Intézményi védőnő: Kovácsné Kollár Katalin
Gyermekorvos: Dr. Badicu Ágnes

Gyermekjogi képviselő (Győr-Moson-Sopron Megye): Pál Andrea
20/489-9582

Család- és Gyermekjóléti Szolgálat:
9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 20-21.
99/544-511